خانه / اخبار / اولویت استخدام در آموزش و پرورش بر اساس نیاز است

اولویت استخدام در آموزش و پرورش بر اساس نیاز است

سلیمی مدیر برنامه ریزی منابع نیروی انسانی آموزش و پرورش با اشاره به روند پیگیری آزمون استخدامی این وزارت خانه اظهار داشت: در این خصوص برنامه‌ها مشخص شده و پس از تمام شدن در اختیار سازمان مدیریت قرار می‌گیرد تا تصویب شود.

وی گفت: پس از طی مراحل اداری و قطعی شدن جزئیات و نحوه برگزاری آزمون اطلاعات مورد نیاز علاقمندان بر روی سایت آموزش و پرورش قرار می‌گیرد.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران پیرامون اولویت نیروهای پیش دبستانی در پذیرش این آزمون تصریح کرد: اولویت استخدام در آموزش و پرورش بر اساس نیاز است و هنوز میزان نیرو برای مناطق مختلف قطعی نشده است.
وی ادامه داد: در جذب نیرو برای دوره پیش دبستانی کسانیکه سابقه کار در این زمینه دارند در اولویت استخدامی وزارت آموزش و پرورش هستند.
سلیمی با بیان اینکه در این آزمون تنوع رشته‌های مورد نیاز بالا خواهد بود، افزود: زمانیکه جزئیات آزمون اعلام شود میزان نیاز به هر رشته در مناطق مختلف روشن می‌شود و تمام رشته‌ها می‌توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند.
وی یادآور شد: طی هفته‌های آینده اطلاعات نهایی در خصوص برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر روی سایت این وزارتخانه قرار می‌گیرد.
منبع: YJC.IR

 

درباره صدای آموزگار

با سلام خدمت بازدید کنندگان محترم بنده ای از بندگان خدا هستم که امیدوارم و دوست دارم که جز خدا برای هیچ چیز و هیچ کس دیگر بنده نباشم. شما هم دعایم کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

امر به معروف و نهی از منکر، فرایضی که فراموش شدند

امر به معروف و نهی از منکر موضوع ویژه ی جلسه ماهانه ...