خانه / اخبار / برگزاری آیین تجلیل و معارفه مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ ارومیه

برگزاری آیین تجلیل و معارفه مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ ارومیه

سید مصطفوی ،مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی با صدور حکمی ˝محمد مجرد قره باغ˝ را به عنوان مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو ارومیه منصوب کرد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی : آیین تجلیل و معارفه مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ ارومیه پیش از ظهر امروز با حضور “موسی کریمی” معاونت آموزش متوسطه استان ، ولی حسینی معاونت تربیت بدنی و سلامت استان و جمعی از مدیران ، مسئولان و معلمان ناحیه دو ارومیه در محل سالن امام علی (ع ) ارومیه برگزار شد.

“موسی کریمی” معاونت آموزش متوسطه آموزش و پرورش آذربایجان غربی در این مراسم در سخنان کوتاهی اخلاق، سلامت فکر و روان و نگرش مثبت به مسائل موجود را از ویژگی های مدیران موفق آموزش و پرورش عنوان کرد.

وی با اشاره به آسیب های نظام مدیریت در اثر تغییر مدیران ابراز امیدواری کرد: مدیران آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان در استفاده از تجربیان مدیران سابق اهتمام داشته باشند.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدا لوحی از زحمات “علی زالی” مدیر پیشین آموزش و پرورش ناحیه ۲ ارومیه تجلیل و “محمد مجرد قره باغ” به عنوان مدیر جدید این ناحیه معرفی شد.

 

138

درباره صدای آموزگار

با سلام خدمت بازدید کنندگان محترم بنده ای از بندگان خدا هستم که امیدوارم و دوست دارم که جز خدا برای هیچ چیز و هیچ کس دیگر بنده نباشم. شما هم دعایم کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

امر به معروف و نهی از منکر، فرایضی که فراموش شدند

امر به معروف و نهی از منکر موضوع ویژه ی جلسه ماهانه ...