به بهانۀ 11 سپتامبر | صدای آموزگار
21 شهریور 1393

ارسال شده توسط در متفرقه | 2 نظر

به بهانۀ 11 سپتامبر

Share

سپتامبر پارتی…!؟ در 11 بند

1298200_961

1- بهتر و رساتر بنویسم: تونی بلر و جورج بوش پارتی…! دو شخصیت خبیث سیاسی که در صفحۀ شطرنج استکبار نقش مهره های همچون شاه و وزیر را ایفا کردند؛ شخصیت هایی که نه به خاطر صلح جهانی بلکه بخاطر منافع شخصی شان سیاست گذاری کرده و در راه رسیدن به منافع شان، دستشان را به هر اقدام ضد بشری آلوده کردند و این یعنی پارتی بین روباه و گرگ که متأسفانه ثمرۀ آن ریخته شدن خون هزاران مردم بی گناه بود.
2- اتفاق ناخوشایندی که توسط انگلیسی ها نویسندگی شد، در این میان آمریکای ها کارگردان این سناریو بودند و تهیه کنندگی آن را رژیم غاصب صهیونیسم بر عهده گرفت؛ تهیه کننده ای که طبق معمول قصد داشت اعمال شیطانی اش را پشت پرده پنهان کند امّا غافل از اینکه این پرده تکراری در مقابل دیدگان جامعه بشری نازک و شیشه ای شده است… فیلمی که عوامل آن هدفی جز قربانی کردن دین مبین اسلام را نداشتند.
3- واقعه ای با محتویات دروغین…؟ وقتی کلمۀ دروغ را نوشتم، یاد حدیثی گهربار از پیشوای یازدهم شیعیان (امام حسن عسکری علیه السلام) افتادم که فرموده اند: “تمام بدی ها و زشتی ها در اتاقی جمع شده اند که کلید ورود به آن دروغ است”. ولی خوشبختانه با فرو ریختن برج های دوقلو، چشم مردم به زشتی هایی که در پس دیوار سیاست هایشان قرار داشت باز شد.
4- به اذعان بعضی از کارمندان شهرداری نیویورک، طرح تخریب برج های کهنه مدّت ها بر روی میز کاریشان قرار داشت… اما متأسفانه سیاست های پلید، مانع از انجام روند طبیعی این طرح شد و در اصطلاح به باور خودشان با تخریب دو برج کهنه، مسلمانان را تروریست نامیدند؛ آیا انصاف و حق است که گناه ناکرده یا کردۀ گروهک طالبان را به کل مسلمانان اعم از “شیعه و سنی” نسبت داد؟؟
5- نقشه ای بود: شوم، شرم آور و شیطانی برای پیشبرد اهدافشان به امید اصلاح گذشتۀ تاریکشان و مظلوم نمایی که نشد و متأسفانه ثمره ای به اسم اختلاف را نیز در بین ملت ها و اقوام مختلف ایجاد کرد.
6- هرچند با به کارگیری بهترین و باسوادترین نظام مهندسی های ممکنه سعی در پنهان کردن بمب های قوی (ساعتی) خود کردند، ولی خوشبختانه نشد و نقشه شان نقش بر آب شد.
7- چون بر طبق تحقیقات دقیق انجام گرفته شده از سوی خود کارشناسان تخریب ساختمانی کشورشان و به کرّات بازپخش فیلم صحنه ی جرم (سناریوی که از پیش تعیین شده بود) همۀ اسناد و مدارک حاکی از آن بود که در داخل بناها برای طبقات، ساعت ها قبل از برخورد هواپیماها به محل مشخص و دیکته شده، بمب ها جاسازی شده بود؛ در نتیجه آبرو و حیثیت شان از دو بعد “سیاست و صداقت” به حد صفر رسید.
8- اگر آمریکا و بسیاری از کشورهای غرب انگشت اتهام را به شخص “بن لادن” نسبت داده اند و هم اکنون نیز می نهند… پس بعد از این همه لشکرکشی های نظامی غیرقانونی و غیرمنصفانه به کشورهایی همچون: عراق، افغانستان و قسمتی از خاک پاکستان که دستاوردی جز؛ جنگ، اشغالگری، جنایت، هرج و مرج، ناآرامی و غیره در منطقه و از همه ی موارد مهم تر و حساس تر غارت نفت، حجاب، امنیت، سلامت و… را در بر نداشته است، آیا اتوماتیک وار مغز هر شخص عادی به چالش و حلّاجی این سوال سوق داده نمی شود که، اسامه بن لادن کجاست و آیا واقعاً کشته شده است؟
9- ناعدالتی آمریکا و شرکای آن بر همگان حتی بر ملت های خودشان عین روز روشن و آشکار شد. مثال: شما فرض و حدس را بر این بنا قرار دهید که مقصر القاعده بوده است؛ پس عراق و پاکستان که نه سر پیاز بودند و نه ته آن چه کنند؟ یا اگر دخلی داشته اند اولا: باید از راه قانونی با هماهنگی سازمان ملل متحد جنگ، آن هم از نوع تحریم آغاز می شد. ثانیا: بایستی عفو، بخشش و گذشت را در اولویت برنامه های خودشان قرار می دادند؛ زیرا پیام آور صلح و عظیم المقامی همچون، حضرت عیسی (علیه السلام) را الگو دارند. ثالثا: تعداد تلفات و خسارت وارده هرچه بوده معیار و میزان سنجش عوض، می بایستی به همان اندازه ای می شد که زیان دیده بودند نه کم و نه بیش و رابعا: مردم عادی، بی دفاع، بی خبر و بیگانه با واژه جنگ، مرتکب چه گناه ناکرده شده بودند که بایستی بدین گونه جوابگو باشند.
10- راهپیمایی ها، تظاهرات و اعتراض های میلیونی مردم متعصب، شجاع و در همیشه صحنه ملت بزرگ ایران و سایر سرزمین های جهان همه ساله در خیلی از مناسبت ها همانند: روز جهانی قدس به فرمان بنیان گذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، بیست و دوم بهمن، انتفاضه ها (از جمله؛ انتفاضه کفش منتظر الزیدی) بعضی از همایش ها و … همه و همه نشان از آن دارند که: آنکه حق است معقول و مقبول است و آنکه ناحق است منفور و ملعون است.
11- خلاصه اینکه چنین لقب و بهتان های همانند: تروریست و حامیان تروریست ها بر ما مسلمانان نمی چسبد و نخواهد چسبید، چون ما خود در طول تاریخ از قربانیان تروریست بودیم و هستیم.
در پایان با توجه به بندهای سنددار فوق، از شکرانه نعمت علمِ قانون و عمل، با قاطعیت معتقدم؛ “بی شک اسلام پیروز است” چونکه الف – کتاب راهنمایی همچون، قرآن کریم را داریم. ب – اولیاء و پیشوایان دینی و سیاسی همچون، حضرت محمّد (خاتم پیامبران) امام علی (همای رحمت) امام حسین (نور همیشه تابان) را داشتیم و در ادامه ی سلالۀ پاک آنان خلف صالح حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) و نایب بر حق امام زمان (عَجَّل الله تعالی فَرجِه الشَریف) حضرت امام خامنه ای (حَفَظَهُ الله) را داریم، که به لطف الهی چشم امید مستضعفان جهان و یأس دشمنان انقلاب اسلامی می باشند.
(به امید نصب پرچم اسلام ناب محمّدی در سرتاسر دنیا)
از: کاوه شاهینی
استان آذربایجان غربی / ارومیه

 1. حاجیلو گفت :

  اللهم اشغل الظالمین بالظالمین…
  پاینده باشید :rose:

 2. در خیل خیال تو شبی خوابم برد
  ابروی تو آمد و به محرابم برد
  دیدم صف مژگان و به خاک افتادم
  بیدار شدم ز گریه گردابم برد

گذاشتن پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Amuzgar