خانه / متفرقه / فإنَّ حزب الله هم الغالبون

فإنَّ حزب الله هم الغالبون

*فإن حزب الله هم الغالبون*

تاریخ نشان داده است که: جهان سرمایه داری و استعمارگران برای رسیدن به منافع پلید خود بدنبال استثمار و تحقیر ملتها بخصوص ملتهای مظلوم بوده و هستند و تا میتوانند از تمامی ابزارهای ممکن در این جهت استفاده میکنند؛ مستکبرین جهان با استفاده از امکانات ملتها، عوامل خود، مزدوران و جیره خواران در راستای از بین بردن زیر ساخت های: اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی ملتها(بالأخص ملتهای تحت ستم) میباشند، تا بدین وسیله به اهداف و منافع شوم خود دست یابند.

با طلوع انقلاب شکوهمند اسلامی در ایران به رهبری امام روح الله، روح تازه ای در ملتهای ستم دیده جهان دمیده شد و با پیام جهانی “صدور انقلاب” مستکبران این خطر را احساس کردند که این انقلاب آمده است تا نقشه های شیطانی آنها را نقش بر آب کند. انقلاب اسلامی با مدیریت داهیانه امام روح الله، بسیج میلیونی مستضعفین را سرلوحه کار خود قرار داد؛ حال مستضعفین چگونه میتوانند رشته های بافته شده مستکبرین را پنبه کنند؟ دشمنان انقلاب و اسلام نقشه ها کشیده اند، طرح ها و برنامه های زیادی برای نابودی انقلاب و اسلام دارند، جاسوس و مزدور أجین میکنند، عوامل خود را از میان نخبگان و خواص جامعه چینش و روی آنها سرمایه گذاری میکنند و از آنها دست پروردگانی برای نفوذ در دستگاه ها و سازمان های سیاسی، اقتصادی و استراتژیک میسازند تا به منافع و مصالح مسلمین آسیب بزنند؛ آیا فرزندان انقلاب و اسلام ساکت خواهند نشست؟ هرگز چنین نبوده و نخواهد بود، فرزندان روح الله و سربازان گمنام امام زمان(عَجَّل الله تعالی فَرجِه الشَریف) در خانه های سست تر از خانه عنکبوت آنها آتش به پا میکنند؛ آتش در خرمن دشمن می اندازند جان بر کفانی که به ندای مولا و مقتدای خودلبیک گفته ودرراه آرمانهای مقدس ووالای انقلاب اسلامی جانفشانی میکنند.

مصداق بارز آیه شریفهٔ:

إِنّ اللهَ یُحِبُّ الَّذِینَ یُقـٰتِلوُنَ فِی سَبِیلِهِ صَفّاً کَأَنَّهُم بُنیٰنٌ مَرصُوص

[سوره مبارکهٔ صف] : خداوند کسانی را که در راه او(خدا) در یک صف که گویا بنائی آهنین هستند، جنگ میکنند؛ دوست دارد.

طراحان استراتژی سلطه گران، سالهاست در پی ترسیم نظم به اصطلاح نوین جهانی برای پیشبرد اهداف ننگین خود هستند؛ تا جا پای برای خود ایجاد کنند. یکی از لوازم چنین نظمی: افراد معلوم الحال و وابسته در میان ملت هاست، نفوذ در سیستم های اطلاعاتی و امنیتی نظام های سیاسی جهان برای هدایت و کنترل آنها که نقش اصلی را در سیاستگذاری های کلان کشورها إیفا میکنند یکی از اهداف مهم دستگاههای اطلاعاتی – امنیتی و راهبردی سلطه گران است.

امّا این همه تلاش استکبار جهانی به کجا رسیده و خواهد رسید؟

چاهی که سلطه گران برای ملتهای خودی و غیرخودی می کنند، اول خودشان در آن خواهند افتاد؛ نفوذ شیطانی آنها در برابر صدور معنوی و جهانی انقلاب اسلامی سر تعظیم فرو آورده است.

امروز موج بیداری اسلامی که بازتاب تأثیرات شگرف صدور انقلاب است، پوزه دیکتاتورهای وابسته و احمق منطقه را به خاک مالیده و این موج(بیداری اسلامی) اقیانوس ها را در نوردیده و در سنگ فرشهای خیابانهای آمریکا به جنبش بیداری مستضعفین جهان غرب تبدیل شده و بنیان های نظم کذایی جهانی در خیابان “وال استریت” نیویورک را به لرزه در آورده است.

سرویس های اطلاعاتی و جاسوسی دشمن، برای نفوذ در سیستم های حساس نظام اسلامی دارای اهداف پیدا و پنهان هستند و برای هر کدام از اهداف خود تدابیر خاص و برنامه ریزی های ویژه ای کرده اند؛ حال باید دید آیا این اهداف با روشهای تهاجمی چه نتیجه ای برای دشمنان در پی خواهد داشت؟

نمونه های بارز این هدف گیریها که منجر به سلطه گری دشمنان در برخی کشورهای جهان شده است: روی کار آمدن سیستم های سیاسی وابسته و غیر مردمی، تسلط بر منابع کشورها و نفوذ عمیق در لایه های نظام سیاسی،اقتصادی و فرهنگی کشورهاست.

حکومت خودکامه قذافی را میتوان مثال کامل از سیستم های سیاسی وابسته و غیر مردمی نام برد، حکومتی که در راستای اهداف پیدا و پنهان سلطه گران قرار داشت و با سرکوب مردم به غارت و چپاول منابع ملّی کشور لیبی پرداخت و سالها با وابستگی کامل و با چراغ سبز امپریالیسم به حکومت: ضد مردمی و خانوادگی اش ادامه داد؛ امّا موج بیداری اسلامی به دروازه های لیبی رسید و پایه های حکومتی ۴۲ ساله سرهنگ خائن را لرزاند. انقلابیون شجاع و مومن لیبی با الهام گرفتن از انقلاب اسلامی ایران به ریسمان الهی چنگ زدند و رو در روی حکومت وابسته به شرق و غرب قذافی ایستادند.

و این وعده الهی است:

إِذا جاءَ نَصرُ اللهِ وَ الفَتح(چون هنگام فتح با یاری خدا فرا رسد)

امروز ثمرات انقلاب اسلامی ایران را میتوان در کشورهای همچون: تونس، مصر، لیبی، بحرین، یمن، عربستان و آمریکا به وضوح مشاهده کرد.

فرو افتادن فرائنه با انقلاب اسلامی ملتهای منطقه، پایه های متزلزل آمریکای جهانخوار و به قول ولی امر مسلمین امام خامنه ای(مدظله العالی) سگ نگهبانش(رژیم غاصب و اشغالگر قدس) را متزلزل تر ساخته است و امنیت کاپیتالیسم و امپریالیسم آمریکا و سگ نگهبانش به خطر افتاده است. بحمدالله با وقوع انقلاب اسلامی در منطقه و روی کار آمدن قریب الوقوع حکومتهای انقلابی، مردمی و اسلامی و پیوستن آن به محور مقاومت اسلامی، روح تازه ای در کالبد جهان اسلام دمیده شده و دوستان را شاد و دشمنان را مرعوب کرده است.

بیداری مردم غرب و بویژه آمریکا نیز نشانه دیگری از به بار نشستن انقلاب اسلامی به رهبری امام روح الله و امام خامنه ای است که با شعار ما ۹۹% هستیم نشان دهنده اتحاد مستضعفین جهان چه در شرق و چه در غرب است. جنبش ۹۹ درصدی وال استریت سیستم اقتصادی، سیاسی و اجتماعی جهان سرمایه داری را نشانه رفته است و میرود با فراگیر شدن جنبش، کل سیستم حاکم بر غرب را که فقط یک درصد از جامعه را تأمین میکند، فرو بریزد. همه این موارد حکایت از آن دارد که انقلاب اسلامی ما، قلب و نقطه ثقل حرکت های بیداری در جهان است و این یعنی زنگ خطر برای منافع مستکبرین؛ البته آنها نیز برای مقابله با این انقلاب ها آرام نخواهند نشست و با ترفندهای درصدد آسیب زدن هستند. مثلاً دشمنان با بهانه های واهی از قبیل: نقض حقوق بشر، اهداف غیر صلح آمیز هسته ای کشورمان و ادعای مضحک و مفتضح طرح ترور یک مقام مهم سعودی در آمریکا و حمایت از تروریسم و تروریست ها؛ سعی در به انزوا کشیدن ایران، بیشتر به دلیل برنامه هسته ای در صحنه بین الملل هستند.

مردم جهان با الگو از ملت هوشیار و با بصیر ایران فهمیده اند که شیطان بزرگ(آمریکا) خود بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان است که نمونه بارز آن احداث زندان های مختلف همچون: گوانتانامو، ابوغریب و … است؛ عامل جنایت بشری در انفجار اتمی هیروشیما و ناکازاکی، حامی گروهک های تروریستی همچون: منافقین، پژاک، صهیونیست و … از دیگر لکه های سیاه در کارنامه حقوق بشری اوست. جالب اینجاست که میخواهند دست آویزی برای اقدامات مداخله جویانه خود داشته باشند، آنها با زمینه چینی های قبلی و سرمایه گذاری روی عناصر فاسد و منحرف در داخل کشور قصد به انحراف کشاندن اهداف انقلاب اسلامی را دارند؛ امیدشان نیز بعد از جریان فتنه به جریان انحرافی است. جریانی که رنگ و بوی فتنه میدهد و مسیر حرکتشان ارزشهای طاغوتی است، جریانی که با مفاسد اقتصادی و فرهنگی میخواهند چهره نورانی انقلاب اسلامی را مخدوش کنند، جریانی که بجای تأکید بر اصول و مبانی انقلاب، اسلام، مکتب علوی، حماسه عاشورا و … بر اصول و مکتب های تفرقه برانگیز اشاره، تبلیغ، ترویج و پای میفشارند؛ امّا زهی خیال باطل که امروز *امت حزب الله* بیدارتر از قبل پابرجا، مقاوم و مبارز ایستاده است. امت حزب الهی و همیشه در صحنه ایران، بلایی را که سر فتنه سبز آوردند؛ سر این جریان انحرافی نیز خواهند آورد. هم اکنون نیز برآنیم تا وال استریت نماد مادیات به دست مستضعفین تسخیر شود.

Occupy The Wall’Street

و من الله التــــــــــــــــــــــــــــــوفیــــــــــــــــــــــــــــــق

(بسیجی خبرنگار کاوه شاهینی از شهر شهید پرور ارومیه)

شماره همراه جهت اصلاح: ۰۹۱۴۹۴۰۴۰۶۳

درباره صدای آموزگار

با سلام خدمت بازدید کنندگان محترم بنده ای از بندگان خدا هستم که امیدوارم و دوست دارم که جز خدا برای هیچ چیز و هیچ کس دیگر بنده نباشم. شما هم دعایم کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

x

شاید بپسندید

متن زیارت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها

ضمن تسلیت شهادت سیده نساءالعالمین خدمت همه عزیزان بازدید کننده متن زیارت آن بانوی بزرگوار تقدیم می گردد.