۹۷-۱۰-۲۸

ارسال شده توسط در دسته‌بندی نشده | ۰ نظر

کارگاه مهارت های ارتباطی مربیان پرورشی

در جلسه توجیهی معاونین و مربیان پرورشی عنوان شد؛ مربیان پرورشی باید موثرترین عامل تأثیر گذار در دانش آموزان باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه نازلو،کارگاه توجیهی معاونین و مربیان پرورشی در زمینه مهارت های ارتباطی برگزار شد

عبداله محمودی معاون پرورشی وتربیت بدنی آموزش و پرورش نازلو با اذعان به نقش سازنده مربیان و معاونین پرورشی در مدارس به عنوان الگو اظهار داشت؛ قدم اول در فعالیت های امور تربیتی برقراری رابطه حسنه،گرم و صمیمی با دانش آموزان وخانواده های آنان می باشد.

محمودی در ادامه افزود؛ لازمه ی رسیدن به اهداف عالی تربیتی در مدرسه مشارکت همه ی عوامل مدرسه است و افزون بر تلاش مربیان و معاونین پرورشی،معلمان و در راس امور مدیران باید با رسالت تربیتی در جهت توسعه انسانیت تلاش کنند و دانش آموزان را به هدف واقعی هدایت نمایند.

رسول عظیمی کارشناس فرهنگی و هنری اداره آموزش و پرورش منطقه نازلو نیز با تعریف ابعاد و حدود فعالیت های فرهنگی و هنری در مدارس نقش مربیان و اهمیت برنامه های این حوزه را تشریح نمود.

عظیمی از فعالیت های فرهنگی و هنری دانش آموزان به عنوان زینت مدارس یاد کرد و افزود، همه دست اندر کاران حوزه ی پرورشی باید در تزیین و آرایش مدارس به عواملی که ممکن است تاثیر منفی در رسالت پرورشی داشته باشند توجه کرده و با صداقت و ایمان در کار خویشموجب جذب دانش آموزان و حتی خانواده های ایشان به فعالیت های فرهنگی هنری بشوند.

منبع: پورتال اطلاع رسانی اداره آموزش و پرورش منطقه نازلو

گذاشتن پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

Amuzgar