26 خرداد 1392

ارسال شده توسط در دانلود, دسته‌بندی نشده, نرم افزار | 0 نظر

آپدیت آنلاین nod32

برای آپدیت این آنتی ویروس از یکی از نامها و پسوردهای زیر استفاده کنید. این نامها و پسوردها هر هفته ۲ بار آپدیت می شوند. بنابراین به تاریخ آنها توجه کنید. برای آپدیت آنتی ویروس به اینترنت متصل شده و در پنجره اصلی آنتی ویروس به بخش Update بروید. سپس بر روی کلید Update Virus Signature database کلیک کنید. مدتی صبر کنید تا پنجره ای برای وارد کردن نام و پسورد باز شود. نام و پسورد را از اینجا برداشته و در پنجره باز شده وارد و سپس کلید OK را کلیک کنید تا آپدیت انجام شود.
پسوردها فقط ۲ بار در هفته آپدیت می شوند و فقط در همان هفته قابل استفاده هستند. لطفاً به این مطلب توجه کنید. مثلاً پسورد روز ۲۲ از ماه ۱ سال ۲۰۱۲ حداکثر تا یکهفته یعنی حدوداً روز ۲۹ از ماه ۱ سال ۲۰۱۲ قابل استفاده است و علت آن به خاطر بلوکه شدن این پسوردها از سوی سایت Nod است.

۱۶/۰۶/۲۰۱۳
Username:TRIAL-0089924693
Password:u3kj4fna8fUsername:TRIAL-0089924695
Password:kpsvph745s

Username:TRIAL-0089924698
Password:5mjmr58nvk

Username:TRIAL-0089924597
Password:thp6kuer4j

Username:TRIAL-0089924600
Password:ftautd6mje

Username:TRIAL-0089924602
Password:veun8eehmp
آپدیت آفلاین NOD 32 برای تمامی نسخه های ۳ و ۴ و ۵ به تاریخ ۱۳۹۰/۱۱/۱۹:

http://www.proshat.us/1Akhbar/NOD32O…ESETUpdate.zip
روش استفاده از آپدیت آفلاین و به روز رسانی NOD32 و Smart Security:
1- فایل قرار داده شده روی سایت را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.
۲- فولدر ESET Update را در ریشه یکی از درایوها مانند C کپی کنید.
۳- در داخل آنتی ویروس NOD32 و یا Smart Security در قسمت Setup بر روی Toggle Advanced Mode کلیک کنید. Yes را انتخاب کرده و بر روی Enter entire advanced setup tree کلیک کنید.
۴- به قسمت Update‌ بروید.
۵- بر روی Edit کلیک کنید.
۶- مسیر فایل های Update مانند C:\ESET Update را وارد کرده و بر روی Add ‌و سپس OK و دوباره OK کلیک کنید.
۷- در داخل برنامه و در قسمت Update‌ بر روی Update Virus Signature database کلیک کنید.
۸- برنامه بدون مشکل و به روز می شود.
نکات:
۱- دقت نمایید استفاده از روش نام و پسورد بهتر است و علت هم این است که دیگر نیازی نیست هر بار آپدیت آفلاین با حجم بالا را دانلود کنید و در هر بار آپدیت فقط فایلهای جدید که حجم کمی دارند دانلود و آپدیت می شوند. استفاده از آپدیت آفلاین برای آپدیت کردن رایانه هایی که به اینترنت متصل نیستند مفید است. در واقع با داشتن آپدیت آفلاین بر روی مثلاً فلش خود میتوانید آنتی ویروس NOD را در سیستمهای بدون اتصال به اینترنت آپدیت کنید.
۲- برای این به روز رسانی نیازی به Username و Password وجود ندارد.
۳- این Update هم نسخه های ۳۲ بیتی (x86) و هم ۶۴ بیتی (x64) را به روز می کند.
۴- عملیات به روز رسانی نسخه‌های ۳ و ۴ بر روی نسخه ESET NOD32 Antivirus Business Edition 4.0.417.0 و ESET Smart Security Business Edition 4.0.417 تست شده است.
۵ – برای آپدیت کردن نسخه ۵ این نرم افزار بایستی پس از نصب نرم افزار، سیستم خود را ریست کرده و در حالت Safe Mode در قسمت Run سیستم عبارت msconfing را تایپ نموده و بر روی دکمه Ok کلیک کنید، در پنجره باز شده سربرگ Tools را انتخاب نموده، Registry Editor را انتخاب کرده و بر روی دکمه Launch کلیک کنید، در پنجره باز شده بر روی HKEY_LOCAL_MACHINE دوبار کلیک کرده و از لیست باز شده بر روی SOFTWARE دوبار کلیک کنید و از لیستی که باز می شود به همین ترتیب مسیر ESET\ESET Security\CurrentVersion\Info را بپیمایید و از لیست باز شده در انتها، بر روی PackageFeatures کلیک کرده و مقدار آن را روی ۱ بگذارید.
با این کار دکمه Edit فعال می شود و می توانید به روش گفته شده در بالا نسخه ۵ نرم افزار را نیز به شیوه آفلاین، آپدیت نمایید.
منبع: http://proshat.us/showthread.php?t=127

گذاشتن پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Amuzgar